Náš tým

Mgr. Karel Čapka

Marketing, IT administrace
Karel zjistí, jakou představu o své prezentaci na internetu máte, vymyslí, jak získat klienty a jak efektivně s nimi komunikovat, ať již prostřednictvím moderních webových stránek, ale i sociálních sítích či e-mailového marketignu. Odhalí vám skrytá tajemství internetu, díky kterým již nebudete mít chaos v pracovním prostředí. Pomůže s výběrem vhodné techniky, jejím nastavení i zaškolí v tom, jak používat hardware i software. Neustále hledá možnosti, jak každý drobný aspekt práce zefektivnit a ušetřit tak čas.

Ing. Jan Pecha

IT administrace, vývoj
Honza se stará především o technickou stránku věci. Ovládá hned několik programovacích jazyků a rád přijímá výzvy pro řešení nových a neobvyklých problémů. Je zběhlý v tvorbě a optimalizaci webových stránek, zajišťování jejich funkčnosti a návrhu moderního uživatelsky přívětivého vzhledu.
Neváhejte nás kontaktovat:
Kontakt.

Náš příběh

Jsme dva přátelé z Olomouce, Honza a Karel. Pustili jsme do světa tvorby webů pro menší podnikatele, aby byli v online světě dobře vidět. Pomůžeme s tvorbou či modernizací webových stránek, proškolíme vás v efektivním používání toho, co moderní technologie umožňují a pomůžeme skoro se vším, co bude v oblasti IT technologií potřeba. Zkonzultujeme s vámi výběr a nákup správné techniky, pomůžeme s jejím nastavením, naučíme používat marketingové nástroje, ukážeme, jak komunikovat s klienty, připravíme pro vás různorodé webové aplikace či pomůžeme sesbírat, zpracovat a interpretovat data od vašich zákazníků. Postaráme se o obsah vašeho webu či sociálních sítí, není nám cizí ani základní produktová či portrétní fotografie.

Naše zásady

Funkčnost

Naše řešení plní svůj účel a Vaše očekávání

Použitelnost

Čistý design, intuitivní ovládání

Spolehlivost

Minimum chyb a výpadků

Výkon

Žádné zbytečné čekání

Udržitelnost

Provoz, údržba a rozšíření bez větších problémů

Bezpečnost

Známe slabé místa konkurence

Finační efektivita

Platíte jen to, co přináší skutečný užitek

Podporované technologie Technologie

HTML5

CSS3

Less

JavaScript

Vue.js, Nuxt

Node.js

React

UIKit

.NET

.NET, .NET Core

php

Java SE

Android SDK

WordPress

WooCommerce

GitLab

A další ...